Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 2-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Januszewski (9.), 2-0 Januszewski (16.)

Żółte kartki: Bollin, Ratkowski, Widz (Wda) - Siekirka, Goździkowski (Chemik)

Sędziował: Mateusz Wroniecki.

Wda: Drażdżewski - Słaby, Widz, Kubiak, Kozłowski (70. Adamczyk), Wenerski, Ratkowski (90+1. Frankiewicz), Januszewski, Bollin (60. Safian), Majka, Węgrzyn.

Spotkanie z Chemikiem Bydgoszcz zostało okrzyknięte hasłem ,,Gramy dla Julka". Akcja związana jest ze zbiórką i pomocą dla chorego Juliana Dąbrowskiego, syna naszego byłego zawodnika Bartosza Dąbrowskiego. W trakcie meczu zbieraliśmy datki na jego leczenie oraz prowadziliśmy licytację gadżetów świeckiej Wdy. Ponadto przed spotkaniem z rąk prezesa Wdy Krzysztofa Koseckiego uhonorowany został nasz kapitan Łukasz Wenerski, który w naszych barwach rozegrał już 400 spotkań. Pojedynek rozpoczął się od dobrej gry Wdy, która szybko przyniosła efekty bramkowe. W 9.minucie Januszewski mocnym strzałem zza pola karnego dał nam prowadzenie. W 16. minucie ten sam zawodnik otrzymał podanie w polu karnym i pewnie podwyższył na 2-0.. Chwilę później Siekirka głową uderzył nad naszą bramką a w odpowiedzi Kozłowski głową zatrudnił Łęta w bydgoskiej bramce. W samej końcówce pierwszej połowy ponownie strzelał Siekirka a w odpowiedzi Ratkowski ale obaj nie trafili w światło bramki. Po zmianie stron ruszył mocno Chemik, ale nie potrafił pokonać Drażdżewskiego. Gra się wyrównała po upływie 10 minut a obie drużyny miały jeszcze swoje sytuacje jednak żadna z bramek już nie padła i mecz zakończył się wygraną Wdy.